Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Mart 2021

Kısmetin Açılması İçin Dua Nihat HATİPOĞLU

Sponsor Reklam

Kısmetin Açılması İçin Dua Nihat HATİPOĞLU

Kısmetin Açılması İçin Dua Nihat HATİPOĞLU

Kısmetin Açılması İçin Dua Nihat HATİPOĞLU

Evlenemeyen kişiler için Taha suresi 131. ve 132. ayetlerini safran, misk ve gül suyu karışımında mürekkeple bir kağıda yazılmalı ve kısmetin açılması istenen kişilerin koluna asmalıdır. Böylece unutkanlık sorunu olanlar şifa bulacak, fakirse kurtulacak ve biiznillah kısmeti açılacaktır.

Evlenemeyen kişiler Furkan suresi 74. ayeti okumalıdırlar. Allah’ın izniyle fayda göreceklerdir.
Vellezine yekulune Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a’yüniv vec’alna lil müttekiyne imama.

Meali: “Ve onlar ki, Ey Rabbimiz, lütfunla eşlerimizden, çocuklarımızdan bizlere göz aydınlıkları ihsan et, bizi takva sahiplerine önder kıl, derler.”

Bu duayı her gün sabah namazının ardından 70 defa okuyan kişiler, hayırlı bir eşle evleneceklerdir.

“Bismillahirrahmanirrahim
Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul habir. Allahu la ilahe illa hüves semiul basir. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadun. Allahu la ilahe illa hüvel rahmanirrahiym. Allahu la ilahe illa hüvel ferdussamed. Allahu la ilahe illa hüvel zahirul batınınu. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadussamed.Allahu la ilahe illa hüvel fettahul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel kariybul musavvir.Allahu la ilahe illa hüvel mennanul hannanu. Allahu la ilahe illa hüvel rafiul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul keriym.”

“Allahu la ilahe illa hüvel melikül kuddus. Allahu la ilahe illa hüvel hakkul mubiyn. Allahu la ilahe illa hüvel aziyzul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel ehadus samed.Allahu la ilahe illa hüvel baisul varisu.Allahu la ilahe illa hüvel fad uhu muhlisiyne lehuddiyn velhamdülillahi rabbil alemiyn. Allahümme salli ala Muhammedinil fatihi ebvab kezalike zevvecnahüm bihurinıyn. Amin.”

Kısmet Açmak İçin Yapılması Gerekenler

Kısmeti kapalı olan kişiler İnsan suresinin(DEHR Suresi) ilk iki ayetini 313 defa okumalı, ayet sonuna geldiklerinde “semian” kelimesini 7 defa tekrar etmelidir. Okuyacağınız duanın en başında 1 kez besmele çekmelisiniz.

Hel eta alel’ insani hınüm mined dehri lem yekun şey’en mezkura. İnna halaknel’ insane min nutfetin emşacin nebteliyhi fece alnahu semiy’ an, semiy’ an, semiy’ an, semiy’ an, semiy’ an, semiy’ an, semiy’ an, bası’yra.

Kısmet Açma Duası Denenmiş

Kısmeti bağlanmış olan kızlar, aşağıdaki ayeti bir tabağa yazarak, kadın sütü ile yazıyı bozup, kızın yüzüne sürmesi gerekir. Allah’ın izniyle tez zamanda evlenecektir.”Rabbi,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru” “Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım”

“Bismillahirrahmanirrahim
Ve men evfa biahdihi minallahi festebşiru bibeyıkümüllezi baba’tüm bihi ve zalike hüvel fevzül azim. Ve levla iz dehalte cenneteke külte maşaallahü la kuvvete illa billahi in tereni ene ekalle minke malen ve velada. Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyül azim. Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Allahü Ya Allahü Ya Allahü Ya Rahmanü Ya Rahmanü Ya Rahmanü Ya Rahimu Ya Rahimu Ya Rahimu Ya Vedüdü Ya Vedüdü Ya Vedüdü Ya Şekürü Ya Şekürü Ya Şekürü Ya Allahü Birahmetike ya erhamer rahimin. ”

Sabah ezanından önce abdest alarak, namazı kılacaksınız. Namazdan sonra 41 defa “Ayetel Kürsi” okuyarak, niyetinizi yapın. Güneş doğuncaya kadar uyumayacak, ezan sonrasında kapıyı ya da pencereyi açarak evinizin içine kısmetin dolmasına yardımcı olacaksınız. Bunu yapanların her konuda kısmeti Allah’ın izniyle açılacaktır.

Hayırlı Evlilik İçin Okunacak Dua

Evvela, sessiz bir ortamda kalbinizi dünyanın bütün kirlerinden arındırıp tertemiz bir yürekle Allah’ın huzuruna çıkmalısınız. Kalbinizi arındırdığınızdan ve sükûnet içinde olduğunuzdan emin olduktan sonra, ellerinizi semaya açıp içinizden şu cümleyi okumalısınız:

Ey Arş-ı Ala’ya azamet ve kibriya ile taht kuran Allah’ım, yapacağım masum duanın içten talebini ifa buyur. Âmin.”
Bu cümleyi söyledikten sonra, aşağıdaki uygulamalarla devam edeceksiniz:

Kısmet Açma Duasının Besmele-Ayete’l-Kürsi

Bu kısımda (yani yukarıdaki cümleleri okuduktan sonra) 3 kez besmele (bismillahirrahmanirrahîm) ve 7 kez de Ayete’l-Kürsi okuyacaksınız. 3 besmeleyi ve 7 Ayete’l-Kürsi’yi takiben de şöyle yalvarmaya başlayacaksınız:

“İlâhî, azametin ve celalin ile kâfir kullarının yüreklerine korku salan sen olduğun gibi merhamet ve şefkatinle de mümin kullarına rahmet esintileri gönderen sensin.
İlâhî, kalbi inşa edip insan bedenine yerleştiren hikmetine ve beyni dizayn edip insan kafasına monte eden ilmine sığınarak senden, benim yüreğime ve beynime de sükûnet ve huzur esintileri göndermeni istirham ediyorum. Bu da ancak kısmet açma duamın kabulü ile mümkündür Allah’ım. Âmin.”

Kısmet Açma Duası ve Fatiha

Besmele, Ayete’l-Kürsi ve yukarıdaki duayı bitirdikten sonra da kısmet açma duasının Fatiha boyutuna geçmeniz gerekiyor, şöyle ki:

Bu boyutta tam 11 kez art arda Fatiha Suresi’ni okuyup bu nurlu surenin feyzine yöneleceksiniz. 11 kez Fatiha okuduktan sonra da ellerinizi şu duaya açacaksınız:

“İlâhî, baharı bütün feyzi ve bereketi ile önümüze serip bizi kendi rahmetinin tatlı nimetleri ile sermest eden cemaline ve kışın şiddetli fırtınaları ile bizi imtihan eden sırlı ilminin izzetine sığınıyorum ve buyurduğun gibi sadece sana bel bağlıyorum.
İlâhî, yalnız senen medet uman bahtiyarların mutluluğunu yüreğinde taşıyan insan, hiçbir üzüntüye kapılmaz; zaten seni bulan her şeyi bulmuş sayılır. Seni bulan bahtiyar kullarının yüzü suyu hürmeti hakkı için bana kısmet açma duasının kabulünü dünya gözüyle göster ve beni ebediyen bahtiyar kıl. Âmin.”

Kısmet Açma Duası ve Ya Batın Esması

Yukarıdaki Fatiha Suresi’nin 11 kez okunuşunun ve 1 defa da Türkçe duasının okunmasının ardından, artık kısmet açma duasının son bölümü olan esma boyutuna geçip duamızı bitireceğiz.
Şimdi, 21 kez Ya Batın esmasını okuyup 1 defa da şu duaya başlayacaksınız:

“İlâhî, içi dışı güzel insanların hem suretini tasvir eden hem de iç alemine nur ve güzellik bahşeden sensin. Işığını insanların çehresine ve iç dünyasına çeviren sonsuz ilminin güzel hikmeti için benim içimi de nurlu kıl.
İlâhî, senin iç güzellik bağışladığın kullar, diğer insanların gözüne daha tatlı görünür ve senin kısmetini açtığın kullar, yürekleri ferah ve mutlu bir şekilde senin evreninde dolaşır. Ne olur hem içime hem de dışıma ferahlık bağışla, beni diğer insanların gözüne tatlı gösterip kısmetime genişlik lütfeyle.
İlâhî, çevresindeki insanları pozitif enerjisi ile etkileyen kulların kalplerine nasip ettiğin hayat enerjisi, insanların hayata tutunma gücünü arttırır. Ne olur, bana da hayat enerjisi nasip et ve hayata tutunma şevkime güç verip kısmetimin önündeki engelleri kaldır. Âmin.”

Kısmet Açılması İçin Esmaül Hüsna

Bu duayı takiben şimdi de 21 defa Ya Fettah esma ül hüsnasının bereketine başvurup kısmet açma duasına güç katmaya çalışacaksınız ve 21 Ya Fettah’ın ardından da 1 defa (bir defa) şu duayı okuyacaksınız:

“İlâhî, hangi kapı senin iznin ve yetkin olmadan açılabilir ve hangi engel, senin emrin ve iraden olmadan kalabilir? Hangi insan, senin yetkin dışında sevebilir ve hangi yürek senin iradene muhalefet edebilir. Sen, kişinin kalbi ile benliği arasına set çeker, insanın zihnine fikir tohumları ekersin.
İlâhî, bütün kapalı kapıların anahtarı sende olduğu gibi tüm kilitli yürekler de senin esintinle açılıp ferahlar. Sen, bahar mevsiminde sadece çiçeklere feyiz ve bereketinle genişlik vermezsin, aynı zamanda bütün kapalı gönülleri de çiçekler misali açarsın.
İlâhî senin açtığın yürek, hiçbir güçle tekrar kapatılamaz ve senin ferahlık bağışladığın kalp, ebediyen solmaz. Allah’ım, ne olur benim de yüreğime ebediyen solmayacak kısmet çiçeğini ek ve rahmetinle o çiçeğe feyiz bağışla. Âmin.”

Etiketler:

Sponsor Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz