Rüyada Bisiklet Görmek Ne Anlama Gelir? Anlamı Nedir?

Rüyada Bisiklet Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Bisiklet Görmek Ne Anlama Gelir

“Rüyada bir bisiklet görmek” sorunların aşılacağına işarettir. Rüyada bisiklete binmek sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır.

Çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı bazı yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi çabasıyla sorunların üstesinden gelecektir.

Rüyada bisiklet almak bilerek sorumluluk yüklenmeye ve bunun sayesinde işinde sivrilmeye delalettir.

Yakında çok önemli bir karar almak zorunda kalacaksınız. Bisikletle yokuş yukarı çıkıyorsanız güzel günler sizi bekliyor demektir. Sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Rüyasında bisiklet görmek, verdiği kararlarda daima yanılıp zarar ettiğine delalet eder. Bisikletle bir yere gittiğini görmek, yapacağı herhangi bir iste hayır olmadığına; üzerinde kendisi olmadığı halde bisikletinin gittiğini görmek, bir ta-kim yalancı insanlarla iş birliği ettiğine; bir bisiklet satın aldığını görmek, sonunda zarar edeceği bir ise girmek istediğine işaret-tir. Bazıları diyor ki; rüyada bisiklet görmek, o rüyayı görenin güç ve çetrefilli bir konuyla karşı karşıya geleceğine, ve o meselenin de ancak bir sürü hatalar yapıldıktan sonra düzeleceği anlamına gelir. Bisikletle yokuş yukarı çıkmak, rüyayı görenin evindeki ve iş hayatındaki güçlükleri nihayet yeneceğine işarettir.

Bisikletle bayır aşağı inmek, mutlu geçen hayatin beklenmedik bir anda gelecek kötü haberlerle değişeceğine yorumlanır. Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir. Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir.

Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Rüyanızda bir bisiklete bindiğinizi görmeniz; kısa sürecek bir yolculuğa çıkacağınıza, rüyanızda bisikletten düştüğünüzü görmeniz; yolculuğunuz esnasında üzücü bir haber alarak seyahatinizi kesip geriye döneceğinize delalet eder.

Rüyanızda bisiklet görmeniz verdiğiniz kararlarınızda ve sözlerinizde daima yanıldığınıza ve bundan dolayı da zarar göreceğinize işaret eder.

Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında bisiklet görmesi; o kimsenin sıkıntı ve kedere maruz kalacağına, kişinin rüyasında bisiklet satın aldığını görmesi; zarar edeceği bir işe teşebbüs etmek istediğine delalet eder.

  

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir