Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir (islami açıdan rüya tabiri)

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir (islami açıdan rüya tabiri)
Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir

*-Rüyada tuzlu su görmek, geçimde sıkıntıdır. Bulanık ve kokmuş su, haram maldır. Sarı su, hastalıktır.

*-Rüyada bulanık su görmek içen ve rüyayı gören kimse için hastalığa yakalanmalarına yorumlanır.

*-Rüyada bulanık suda guslettiğini ve ondan çıktığını gören kimse, sıkıntı içinde ise kurtulur, hasta ise Allah (C.C.) şifa bahseder, eğer hapis ise, -su temizlendikten sonra- kurtulur. Rüyada tuzlu su görmek kederdir.

*-Rüyada kuyudan siyah su çıkarılması rüya sahibinin evleneceği hayırsız bir kadına yorumlanır.

*-Deniz veya nehirde su üzerinde yürüdüğünü gören kimsenin, takva ve hikmete yorumlanan sözü de varsa, imanının kuvvetli olmasına yorumlanır.

*- Eğer bu gibi sözler söylemiyorsa, o kimsenin şüphe ettiği bir şeyde emin olmasına yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyanın sahibi, yolun tehlikeli olmasıyla beraber Allah (C.C.) a tevekkül ederek yola çıkar, dediler.

*-Rüyada derin bir suya düşüp içine daldığını ve derinliğine kavuşamadığını gören kimse, çokça dünyalığa erişir ve bununla zengin olur.

*-Rüyada saf ve berrak bir suya baktığını ve orada yüzünü güzel bir şekilde gördüğünü gören kimse, ailesi, komşusu ve dostları hakkında iyilik eder.

*-Kap içerisine su döktüğünü gören kimse, bir kadına nafaka verir. Eğer suyu kendisiyle istifade edilmeyen bir yere dökerse, döktüğü suyun miktarınca mal zayi eder.