Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2021

Sara hastalığı için dua

Sponsor Reklam
Sara hastalığı için dua
Sara hastalığı için dua

Aşağıdaki dua temiz bir kağıda yazılarak hastanın üzerinde taşıması sağlanır. Ayrıca hem hastaya hemde bir bardak suya 3 veya 7 gün süreyle 21 veya 41 kere okunduktan sonra okunmuş olan bu suyu hastanın içmesi sağlanır. Son kerede bardakta bir miktar bırakılarak hasta yıkandığı zaman son su olarak hastanın üstüne dökülür. Allah’ın inayetiyle hasta bu illetten şifa bulur.

Dua:
Bismillahirrahmanirrahim
Yâ Refik, yâ Şefik, ente veliyyü alet tahkik idfa’ annil muzik inneke alâ külli şey’in kadir. Allahümme inni euzü birızake min sahatike ve bi efvike min ıkabike ve bike minke lâ ahsâ senâe aleyke ente kema esneyte alâ nefsike.

Erkaşin, Kâşin, mirkaşin, istitafin, istitafin, hutûfin, hitâfin, şegzafin, ferdasin. Allahü Rabbül izzeti yâ Tahlû, Şübuhin, Edfecin, meşnûhin, ermuhisa, elkadîmil ezliyyil ebediyyi, innellezine fetenül mü’minîne vel mü’minati Sümme lem yetûbü felehüm azâbü cehenneme velehüm azâbül harik. Ünşidiküm yâ ma’şerel cinni vel insi billâhil azîzil vâhidil kahhar, elfâvi, eddafi’ ve bil ahdillezî ahazehü aleyküm Süleyman ibni Davûd aleyhimes selâm en lâ tadurru hâmili hâzel kitâbi bi hürmeti sallâllahü alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ ve mevlânâ ve habibinâ ve kurrete uyunina ve nuri ebsârina Muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmaîn.

Not: Önce hastalığınız için bir doktora danışmalı, doktorun gerekli gördüğü tedaviyi yaptıktan sonra bu dualarla Yüce Allah’tan iyileşmeyi dileyebilirsiniz.

إِنَّ رَبِّي لَسَمِيعُ الدُّعَاء

Şüphesiz Rabbim duaları işitendir (İbrahim suresi 39. ayet)

Etiketler:

Sponsor Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz