Rüyada Ev Almak Ev Görmek

Rüyada Ev Almak Ev Görmek

Rüyada Ev Almak Ev Görmek
Rüyada Ev Almak Ev Görmek

Rüya Yorumları açısından Rüyada ev almak , çok sık görülen rüyalardan biridir ancak sanıldığı gibi ev almak, daire satın almak manasına gelmez. Rüyada ev satın aldığını görmek duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Satın almak üzere ev bakmak Bu rüya duygularınızı sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğinizi ve bunun kendinizi iyi hissetmenize neden olduğunu işaret eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendinize zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye eder.

Rüyada Ev Almak ile ilgili Rüya Tabirleri

Rüyada ev görmek ahirete yorumlanır. Rüyada bilmediği bir eve girip orada bir takım ölmüş insanlar görmek, ahirete işarettir. Oraya girip oturanın eceli yaklaşmıştır. Öyle bir evden çıktığını gören şiddetli bir hastalığa yakalanır. Sahibi bilinen bir eve giren helal rızk için dua eder. Tahtadan veya kerpiçten yapılmış bir eve giren haram mal edinmeye çalışır. Öyle bir evden çıkan harama tövbe eder.
Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir. Hayatı boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir.
Güvenliği, huzuru, düşmanlardan korunmayı, rahatı, dertlerden uzaklaşmayı temsil eder. Ev Rüyalarına çok dikkat etmek ve dikkatli yorumlamak gerekir.
Yeni bir ev, yakında taşınacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Eğer eski ev gördüyseniz, başarısızlığın ve hastalığın habercisidir.