Sır Kapılarını Açan Dilek için dua

Sır Kapılarını Açan Dilek için dua

Sâlih kimselerden biri, şöyle anlatıyor: "Bana lazım olan bir hâcetim vardı. Bunu elde etmek için, otuz yıl sabırla Allah'a yalvardım. Otuz yıl geçmiş; ama ümidimi kaybetmemiştim. Bir

Sır Kapılarını Açan Dilek için dua
Sır Kapılarını Açan Dilek için dua

Gece yatağımdayken kulağıma bir ses geldi. Bana: 'Başının altındaki şeyleri al, dileğinin verilmesi için bunları bir araya getir." diyordu. Bu heyecânla elimi yastığın altına soktum. Bir levhâ üzerine ayrıntılı harflerle yazılmış satırlar gördüm. Bu harfleri birleştirerek bir araya getirdim. Beş mısralık bir şiir meydâna çıktı:

Bu şiiri okuyarak, bunlar üzerine and içip bir dilekte bulunulduğu takdirde, dileğiniz yerine getirilmiş olur. Bu şiirin Arapça metnini aşağıya yazıyorum. Bu şiiri okuduktan sonra, şu kısa duayı da okursanız, Hak Teâlâ, dileğinizi fazlasıyla yerine getirmiş olur. Şiir, aşağıdadır."

Bi huşûil kulûbi indel sücûd. Leke yâ seyyidî bi ğayri cühûd.
Ve bike-llâhü yâ Celîl felâ şey'in. Yüdânike fî ğâzil Uhud.
Ve bi kürsiyyike'l mükellel bil Nûr. İlâ Arşike'l Azîmü'l Mecîd.
Ve bimâ kâne tahte Arşüke hakkan Kable halkıs-semâi ve sevtül rüûd.
Zâke iz künte lem tezil kat İleyhâ ürifet bil Tevhîd.

Duayı da şöyle Türkçe olarak yapabilirsiniz: "Ey Allah'Im. Okuduğum bu şiirin hakkı ve hürmeti için, senin ve meleklerine, Peygamber Efendimiz (S.A.V.)'e getirmiş olduğumuz selam ve salât hürmetine, şu hacetimi (arzunuzun ne olduğu söylenir) yerine getir Yüce Allah'ım."
Ardından aşağıdaki Arapça duayı okuduktan sonra yani
Rahman Suresi'nin "beynehümâ berzâhun lâ yebgıyân." ayetini ve ardından Fatihâ Sûresi'ni,
ardından da 3 defâ İhlas Sûresi'ni tekrarlayarak Allah'tan bir ilekte bulunursanız, Cenâb-ı Hakk, hayırlısıyla dileğinizi size verir.
Allah kabul etsin.
İlimAlemi üyeleri şunuda belirtmek isterimki bazı kişiler tarafındanda tecrübe edilmiştir.
Duayı okurken ateş basabilir buda yaptığınız şeyin enerjisinden kaynaklanır..