ilahirahmet
Anasayfa » Etkili Dualar » Birbirine Dargın insanları Barıştırmak için Okunacak Esma

Birbirine Dargın insanları Barıştırmak için Okunacak Esma

Birbirine Dargın insanları Barıştırmak için Okunacak Esma

Birbirine Dargın insanları Barıştırmak için Okunacak Esma

Birbirine Dargın insanları Barıştırmak için Okunacak Esma

Birbirlerine dargın karı-koca(yada başka kırgınlıkları için) dua Birbirlerine dargın olan karı-koca, amir-memur, kardeşler veya arkadaşlardan, gelin-kaynana, veya herhangi bir kimseyi barıştırmak için

Allah’ın isimlerinden EL-GAFUR isminin vekfi yapılıp etrafına dargınların ismi yazılarak suya atılır, üzerine de (1286) defa “YA-GAFUR” okunursa ve taraflara içirilirse veya bir kağıda yazılıp yine üzerine aynı miktarda YA-GAFUR okunduktan sonra herhangi birinin üzerinde taşınması sağlanırsa kısa zamanda aralarındaki buzlar erir ve barış sağlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. MUSTAFA dedi ki:

    selamınaleyküm..eşim benden ayrıldı 3 yaşında muhammedimiz var. çok üzgünüm.. barışmak için duayı aynen yapmak istiyoru. fakat karşı tarafa ulaşamadığım için üstümde taşıyacağım. takıldığı kelime yani yanlamadığım yüne üzerine kelimesi. lütfen açıklarmısınız. lütfen sizde bana dua edin. A.R.O..

  2. hadmin dedi ki:

    Aleyküm selam Mustafa kardeş. Allah bağışlasın sağlıklı uzun ömür versin Muhammed'e.
    Dilerim Allah'tan eşinizle barışırsınız. Dua, kulu Allah'a yaklaştıran büyük bir ibadettir. Alemlerin Sevgilisi Peygamber Efendimiz bir Hadis-i Şeriflerinde "Dua, mü'minin silahıdır" buyuruyor. Yer gök dua üstüne kurulmuştur. Allah'ın 99 ismi ile dua etmek kilitli kapıları açan en güzel anahtardır. El-GAFUR;Kulların günahlarını,hatalarını ve kusurlarını çokça bağışlayan, bağışlamaktan bıkmayan, usanmayan, affı ve bağışlaması sonsuz olan demektir.
    ''Ya Gafur'' Esmasını temiz bir kağıda yazın güzelce katlayın ve esmayı yazdığınız kağıt üzerine 1286 defa Ya Gafur okuyun üfleyin sonrada dileğinizi yüce ALLAH'tan isteyin ve o kağıdı cebinizde yada cüzdanınızda taşıyın. ALLAH'ın izni ile dileğiniz kısa zamanda kabul görür inşallah…ALLAH yar ve yardımcınız olsun… Umarım açıklamam yeterli olur…