Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2020

Her Şeyin Yoluna Girmesi için Okunacak Önemli Bir Dua

sponsor reklam
Her Şeyin Yoluna Girmesi için Okunacak  Önemli Bir Dua
Her Şeyin Yoluna Girmesi için Okunacak Önemli Bir Dua

Sıkıntılı zamanlarda ve işlerinizin veya karışık olan bütün işlerinizin düzene girmesi için aşağıdaki dua  her gün okunabildiği kadar yada 3-7-21-41 veya  daha fazla  okunabilir.

Allahümme innî ketebtenî şegıyyen fektüb sa’ı’den. Vemhusmi an divânil eşgıya’i ve semmini tegıyyen verzügni. A’yetel enbiya’i vensurni ala cemi’ıl egda’i vahşürni yevmel gıyameti fi zümratil’embiya’i aleyhimüs’selam.Ve e’ız’ni min derkil eşgıya’i inneke semiud’düa’i bi rahmetike ya erhamer’rahımiyn”

Manası:””Ey Allah! Eğer beni bedbaht(sonu kötü) yazdıysan bahtiyar yaz, adımı kötülerin dosaysından sil ve beni takva sahibi biri olarak kayda geçir.Sen bana Enbiyâ (Sûresi)’nin(101) ayetinin (de,haklarında güzel karar geçtiğini bildirdiğin kulların arasına girmeyi) nasib et,bütün düşmanlarıma karşı bana yardım et, kıyamet günü beni Paygamber aleyhisselam zümresinde haşret, kötülerin drekesin(e düşmek)’den beni muhafaza et. Şüphesiz duaları hakkıyla işiten ancak sensin. Ey acıyanların en merhametlisi! Rahmetinle duamı kabul et! Amin”

Etiketler:

sponsor reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz