Etkili Dualar

Kötü Komşudan Kötülük Gördüğünüz insanlardan Kurtulmak için Dua

24 Aralık 2015

Kötü Komşudan Kötülük Gördüğünüz insanlardan Kurtulmak için Dua

Kötü Komşudan Kötülük Gördüğünüz insanlardan Kurtulmak için Dua
Kötü Komşudan Kötülük Gördüğünüz insanlardan Kurtulmak için Dua

Size sürekli zararı dokunan, eziyet eden, gıybetinizi yapan, iftira atan, çevrenizi kirleten, huzurunuzu kaçıran, hasetlik eden, üstünüze halı kilim sofra bezi vs. silkeleyerek evinizi kirletip size sürekli iş çıkaran kötü komşudan kısa zamanda kurtulmak için:

Hergün 99 defa ”Hasbünallahu ve nimel vekil” okuyup bitince ”Hasbünallahu ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir” derseniz,

O komşuyu kısa sürede Allah öyle bir cezaya çarptırır ki, şaşırıp kalırsınız. Yeriynen yehsan oldu derler ya, nereye gitti, ne duruma düştü siz bile şaşırıp kalırsınız, tesiri o kadar fazladır.

Biz istemeyiz kimseye bişey olmasın, ama bazen o kadar bunaltıyorlarki insanı. Allahtan yardım istemekten başka çare bulamıyoruz.
Şu duayı da yukardaki duayla birlikte okuyabilirsiniz yada hangisini tercih ederseniz onu okuyun.

Kötülük gördüğünüz insanların hepsine hergün 75 defa ya Müntekim ya Allah okuyup, ardından da ya zül celali vel ikram derseniz ve kötülük gördüğünüz kişilerin isimlerini sayarsanız, Yüce Allah onlara en kısa zamanda hakettikleri cezayı verir.

You Might Also Like

4 Yorumlar

 • Reply İsimsiz 21 Haziran 2016 at 14:04

  Benim kaynım madde bağımlısı tedavi olmak istemiyor ona okuyacağımız dua varsa söylermisin

 • Reply hadmin 21 Haziran 2016 at 18:02

  Selamün aleyküm kardeşim…
  Yer gök dua üstüne kurulmuş, dua her kilitli kapının anahtarıdır inananlar için. Tabiki sizin sorununuzun da manevi bir reçetesi var hem de kesin çözüm inşallah…içiniz rahat olsun yazacağım dualarla inşallah kaynınız madde bağımlılığından ALLAH'ın izni ile kurtulacaktır…

  Hergün:
  514 YA REŞİD
  409 YA TEVVAB
  202 YA BERR
  1106 YA ZAHİR
  156 YA AFÜVV
  Yukarıdaki esmaları sayısına göre çekin özellikle (YA REŞİD)
  Esması

  Her sabah – akşam 19 defa:
  Bismillahirrahmanirrahim FERDÜN HAYYÜN KAYYÜMÜN HAKEMÜN ADLÜN KUDDÜSÜN İHTİNAS SIRATEL MÜSTAGIYM

  70 Kere:
  YA ALLAH YA RAHMAN YA RAHİM YA KAVİ YA KADİR

  Hud Suresi 75. Ayeti:
  İNNE İBRAHİME LE HALİMUN EVVAHUN MUNİB

  Yukarıda vermiş olduğum esma ve duaları sürekli uygulayın daha da etkili olması için hasta kişinin içtiği suya yediği yemeğine okuyup üflerseniz çok daha çabuk etkisi olur…

  Umarım en kısa zamanda delaletten hidayete erişir kötü alışkanlıklardan yaradanın izni ile kurtulur…

  ALLAH'a emanet olun

 • Reply İsimsiz 10 Ağustos 2017 at 20:35

  Arkadaşımın komşuları yuvasını bozmaya çalıştılar o da başka eve taşındı.1 yıldır orayı satmak istiyor.evi almaya gelenler beğeniyorlar fakat vazgeçiyorlar.evin satılması için arkadaşımın ne okumasını önerirsiniz lütfen çok sıkıntıdalar.şimdiden teşekkürler

 • Reply hadmin 17 Ağustos 2017 at 14:39

  Selamün aleyküm kardeşim… Aşağıya yazacağım dua terkiplerini uygularsanız ALLAH'ın izniyle kısa zamanda isteğinize kavuşursunuz… inanarak imanı kalple yapın…

  Malınızın satılması için aşağıdaki duayı temiz bir kağıda yazarak, satmakistediğiniz malın içine koyun.

  "Bismillahi ya Kahhuru ya Settaru. Bismillahi ya Azizü ya Celilü ya Cemilü ya Celilü ya Azizü ya Evveli ya Ahiru ya Zahii ya Batınu ya ALLAH ya Allah rahmetike ya erhamerrahimin."

  Satılmayan mallarınız için Şahmaran duasını 11 gün içinde her gün ikindi namazından sonra 7 defa okuyun.

  Malınızın kolayca satılması için, malın üzerine 7 defa Duha suresi, 7 defa Fil suresi okuyup üfleyin. Allah'ın izniyle malınız kısa sürede satılır.

  Temiz bir yerden aldığınız toprağa 3 defa Tövbe suresinin 128. ve 129. ayetlerini okuyun. Bunu satılmayan malınızın üzerine serpiştirn.

  Malını satamayan kişiler Zariyat suresinin 58. ayetini 15 gün süreyle 400 defa okumalıdır.

  "İnnallahe huver rezzaku zul kuvvetil metin." Anlamı; Muhakkak ki Allah; O rıızk veren, güç ve kuvvet sahibidir.

  Herhangi bir malınızın satılması için sabah namazı ardından selam verir vermez 7 defa "Elem neşrah leke" suresini suya okuyun. Bu suyu bir kabın içinde biriktirin. Bunu 7 gün süreyle yapın. 7 gün boyunca sabah namazından selamdan sonra "Allahümme ente's selam ve minke's selam tebarekte ve tealeyte yel ze'l celali ve'l ikram." demeden önce okuyun. Biriktirmiş olduğunuz suyu bi denize ya da akarsuya dökün.

 • Leave a Reply