Rüyada Birileriyle Kavga Etmek Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada Birileriyle Kavga Etmek Nasıl Tabir Edilir? 

Rüyada Birileriyle Kavga Etmek Nasıl Tabir Edilir?
Rüyada Birileriyle Kavga Etmek Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye, ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya yorumlanır.

İhtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ve tartışma yapmaya,
Elinde kılıç, silah gibi şeyler bulunduğu halde kavga etmek dikkat çekecek bir iş yapmaya,
Bir kimseyle ağız kavgası yaptığını görmek üzüntü ve kedere,
Biriyle kafa kafaya dövüşmek soy ve sopla öğünmeye yahut biriyle tartışmaya delalet eder.

Rüyada Kavga Etmek ile ilgili Rüya Tabirleri

Bir kimse rüyada halkın birbiriyle kavga ettiğini görse, yiyecek sıkıntısı baş gösterir. Halkın, hükümet başkanıyla harp ettiğini görse, fiyatların düşmesine işarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya işarettir. Rüyada silahla kavga etmek, bir kadını bir kimseyle evlendirmeye işarettir. Rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını gören kimse, hilekar ve zengin bir kadınla evlenir. Bir kimse rüyada harpte kılıçla kavga yaptığını görse, o kimsenin Allah (C.C.) yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı nail olacağı şerefe işarettir.
Rüyanızda bir başkası ile silahlı bir kavga ettiğinizi görmeniz; sizin bir hanımla evlenmek için ona güzel görünmeye çalıştığınıza, rüyanızda kılıçla kavga ettiğinizi görmeniz; rakiplerinize galip gelebilmek için birtakım çarelere başvurduğunuza, rüyanızda bir savaş alanında düşmanla elinize kılıç alarak savaştığınızı görmeniz; sizin Allah tarafından büyük bir şerefe nail olacağınıza, rüyanızda elinizde tarihi, büyük insanlara ait bir kılıç taşıdığınızı görmeniz; büyük bir üne sahip olacağınıza işaret eder.
Rüyada, zırh cinsinden olan silahla cenk ve kavga yaptığını gören kimse, hilekar ve zengin bir kadınla evlenir. Çünkü zırh vücudun bir kısmını örter.
Bir kimse rüyada harpte kılıçla cenk ve kavga yaptığını görse, o kimse Allah (C.C.) yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı şerefe kavuşur.
Bir kimse rüyada elinde meşhur bir kılıç olduğunu görse, o kimse yapacağı bir işten dolayı şöhret bulur.
Bir kimsenin rüyada kavga ettiğini görmesi, kuvvete veya bir adamla

Rüyada Kavga ettiğini görmek ; düşmanlığa, yahut ihtilâfa düşmeye delâlet eder.
Rüyada elinde bir kılıç veya silah olduğunu görmek, rüya sahibinin yapacağı bir işten dolayı şöhret bulacağına işarettir.
Rüyada bir küçük çocukla kavga ettiğini görmek, düşmana galip gelmeye delâlet eder.
Yine rüyada dünya işleri için bir kimse ile kavga etmek, rızık hususunda cehd ve gayrete delâlet eder.
Bir kimse rüyada, zırh cinsinden olan silahla cenk ve kavga yaptığını görse, bu rüya onun için, hilekâr ve zengin bir kadınla evlenmeye işarettir. Çünkü zırh vücudun bir kısmını örter ve insanı korur.
Rüyada Allah yolunda kılıçla cenk ve kavga yaptığını görmek, Hak üzere olduğundan dolayı o kimsenin nail olacağı şerefe delâlet eder.