Rüyada Hastane Görülmesi Neye Delalettir?

Rüyada Hastane Görülmesi Neye Delalettir?

Rüyada Hastane Görülmesi Neye Delalettir?
Rüyada Hastane Görülmesi Neye Delalettir?

Rüya Tabirleri açısından Rüyada Hastane görmek iyi değildir. Hayırlara vesile değildir.

Rüyada Hastaneye girdiğini gören şehit olur.
Rüyada hastaneye girmek günahların affedildiğine delildir. Hastanede hastalara verilen yemekten yediğini görmek, sağlam adamın hasta olacağına, hasta ise öleceğine veya iyileşip hastaneden çıkacağına işarettir.
Hastaneyi güzel ve süslü görmek, halkın işinin yolunda olduğuna, hastaları iyi bir halde görmek, herkesin iyiliğine, hastaları ağır görmek, memleketin ve halkın sıkıntı içinde bulunduğuna işaret eder.

Rüya Tabirleri Açısından Rüyada Hastane Görmek

Bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akıl hastanesinde veya delilerle beraber bir arada bulunduğunu görse hapse atılmasına işaret eder. Eğer bu rüyayı gören sağlamsa, hastalanır, eğer hastaysa, hastalığı uzar. Yahut yabancı bir yerde ya da şehit olarak ölür.
Bazen de bu hastaneyi görmek, fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmasıyla insanlardan bir şey istememesine işaret eder.
Bazen de akıl hastanesi görmek, oyun yerlerine, karmakarışık seslere, batıl ve manasız kelimelere, malın elden gitmesine ve çoluk çocuğundan ayrılmaya işaret eder.

Rüyada Hastane görmek İş, yer, mevki değişikliğidir.
Hastane görmek iyi değildir.
Bulaşıcı bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Büyük değişikliktir.
Bir söylentiye göre, hastaneye girmek günahların affedildiğine delildir.
Hastanede hastalara verilen yemekten yediğini görmek, sağlam adamın hasta olacağına, hasta ise öleceğine veya iyileşip hastaneden çıkacağına işarettir.
Hastaneyi güzel ve süslü görmek, halkın isinin yolunda olduğuna, hastaları iyi bir halde görmek, herkesin iyiliğine, hastaları ağır görmek, memleketin ve halkın sıkıntı içinde bulunduğuna delalet eder.
Ibni Kesire göre; rüyada hastane görmek dünyada doğruluktan ayrıldığınıza delalet eder.
Bir hastanede bir hastanızı ziyaret ettiğinizi görmek, bir ticari isiniz için bir büyüğünüzden akil danışmanıza delalet eder.
Hastaneden çıktığınızı görmek, işlerinizin düzeleceğine, hastaneye girdiğiniz görmek bu rüyanın aksine yorumlanır.