Abdurrahman Önül İlahileri mobil uygulaması

Abdurrahman Önül İlahileri mobil uygulaması

Abdurrahman Önül İlahileri mobil uygulaması
Abdurrahman Önül İlahileri mobil uygulaması

İlahi tarzı müzikler daha çok tasavvuf düşüncesinin işlendiği şiirlerden esinlenerek yapılan müziklerdir. Allah, Peygamber, Dört halife, Melekler, Din ve tasavvuf büyüklerinin üzerine söylenen çok geniş yelpazede yayılmış ilahi müzikler mevcuttur.

Abdurrahman önül ilahileri de son zamanların en çok dinlenen ilahi sanatçıları arasında yer almaktadır. Yukarıda sayılan konular üzerine birbirinden faklı ilahi ezgisinde müzikleri ve ilahileri mevcuttur. Google playeraracılı ile Abdurrahman Önül ilahilerini indirmek ve dinlemek mümkün. En çok dinlenilen Abdurrahman önül ilahileri parmağını kaldıran sultan, yalan, Allah diye, yüzü nur kendisi nur, Mekke, sürmeli gözlerin, zikir ediyor, ya nebi, döne döne ve daha sayılacak bir sürü ilahi mevcut.

Abdurrahman Önül dinleyicilerinin ilahi müziğin ustalarından kabul edilen sanatçının tüm ilahilerini Google player aracılığı ile indirmesi ve ilahi arşivini genişletmesi ve keyifle dinleyebilmesi mümkündür. Eğer ilahi müzik dinlemeyi seviyorsanız sizlerin muhakkak Abdurrahman önül ilahilerini arşivinize eklemeniz gerekiyor. Tasavvuf ve Allah inancı, halifeler, kutsal mekânlar, sahabeler ve daha çok dini temelli ilahilerde Abdurrahman önül üstadı dinlemeniz gerekiyor.

Ruhunuzu dinlendirecek size ilahi bir ortamın havasını teneffüs ettirecek bu ilahilerle her zaman kendinizi huzurlu ve dingin hissedeceksiniz. Her ilahi hayranının dinlediği ilahide yaşanırcasına bir ruh haline bürüneceği ve geçmiş tarihte kendimizi din yolunda savaş veren bir savaşçı olarak görebileceğiz. Abdurrahman önül ilahileri dini konuları ele alışı ve mükemmel ses uyumu adeta siz ilahi severleri mest edecek. İlahinin ilahiyeti, Abdurrahman Önül’ün muhteşem, efsunlu sesi ile dinle.

Abdurrahman Önül İlahileri mobil uygulamasıAbdurrahman Önül İlahileri mobil uygulaması
Abdurrahman Önül İlahileri mobil uygulaması

Dini Mobil Uygulamalar


DOSYALAR
Boyut: 1022,02 Kb
Uygulamayı indir