Android Cevşen-i Kebir Apk indir

Android Cevşen-i Kebir Apk indir
Android Cevşen-i Kebir
Android Cevşen-i Kebir

Uygulamanın eksik yönleri bir hayli fazla fakat yinede başarılı bir uygulama olmuş. Uygulamanın Arapçası da olabilirdi, ayrıca en son kalınan yerlere Ayraç konulabilirdi. Yinede Din adına yapılmış güzel bir uygulama Cevap yazılım ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Sürüm: 1.3

Kullanım İzni: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Platform: Android 1.5 ve üzeri

Üretici Firma: Hyper Mobile

Disk Boyutu 56k

Android Cevşen-i Kebir Apk indir

Uygulamanın eksik yönleri bir hayli fazla fakat yinede başarılı bir uygulama olmuş. Uygulamanın Arapçası da olabilirdi, ayrıca en son kalınan yerlere Ayraç konulabilirdi. Yinede Din adına yapılmış güzel bir uygulama Cepyazılım ailesi olarak teşekürü bir borç biliriz.

Cevşen-i Kebir Nedir?

Zeynel Abidin R.A.’dan tevatürle rivayet edilen Hadis-I Şerif’e göre Uhud Savaşı’nda Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) muharebenin kızıştığı ve üzerindeki zırhın kendisini fazlasıyla sıktığı bir sırada, ellerini açarak Allah’a (CC) dua etti. Bunun üzerine Cebrail (AS) gelerek, “Ya Resulullah, Rabbin sana selâm ediyor ve üzerindeki zırhı çıkarıp bu duayı okumanı istiyor. Bu dua hem sana, hem de ümmetine zırhtan daha sağlam bir emniyet sağlayacaktır.” demiştir. Cevşen-i Kebîr işte bu mübarek duadır.

Android Cevşen-i Kebir Apk indirAndroid Cevşen-i Kebir Apk indir