Bir Kimse Rüyasında Dalgalı Deniz Görürse Neye Delalettir

Bir Kimse Rüyasında Dalgalı Deniz Görürse Neye Delalettir

Bir Kimse Rüyasında Dalgalı Deniz Görürse Neye Delalettir
Bir Kimse Rüyasında Dalgalı Deniz Görürse Neye Delalettir

Rüyada küçük ahenkli dalgalar sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürüyen dünya işleri ve kalp huzuruna, hırçın ve kaba dalgalar ise azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder.

Rüyada dalgalı deniz görmek, başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir.
Rüyasında dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır.
Rüyada dalgalı denizde yüzmek bol para kazanmak demektir. Dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan bir kısmet geleceğini haber verir.

Rüyada dalgalı deniz görülmesi , başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir.
Rüyanızda dalgalı deniz görürseniz , başarının güç olacağına işaret eder. Dalgalarla boğuşan kişi, ani fırsattan yararlanarak, başa geçer.

Rüyada dalgalı deniz görmek, değişiklikle yorumlanır.Rüyasında bir kayık içinde olduğunu ve büyük dalgalara yakalandığını görmek, hayatta durmadan is değiştirdiğine ve hiç bir işte dikiş tutturamadığına delalet eder.
Denizde yıkanırken büyük bir dalganın üzerine gelip sizi denizin ortalarına sürüklediğini görmek, büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunuza delalet eder.
Said El Vaiz’e göre: Dalga görmek dünya azabına işarettir. Rüyasında bir dalgaya kapıldığını görmek Cenabı Hakk ın (C.C.) rızasından hariç işler yaptığınıza ve günahkar olduğunuza delalet eder.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada dalgalı deniz görmek, azap ve şiddete işarettir.

Rüyada dalgalı deniz görmek, başarının biraz güç olacağını açıklar. Bekar biri için bu tür rüyalar aşkta sorunlar olarak yorumlanır. Dalgalarla boğuşan bir insan, ani bir fırsattan yararlanarak birden yükselir. Dalgalı denizde yüzen insan bol para kazanır. Dalgaların kıyıya çarpması çok uzaklardan gelecek kısmeti haber verir.