Bir Maksadı - Arzusu Olan Kişi Dinen Ne Yapmalıdır? Nasıl Dua Etmelidir?

Bir Maksadı - Arzusu Olan Kişi Dinen Ne Yapmalıdır? Nasıl Dua Etmelidir?

Bir Maksadı – Arzusu Olan Kişi Dinen Ne Yapmalıdır? Nasıl Dua Etmelidir?
Bir Maksadı – Arzusu Olan Kişi Dinen Ne Yapmalıdır? Nasıl Dua Etmelidir?

BİR İSTEĞİ HACETİ OLAN MAKSADININ OMASI İÇİN 2 REKAT ALLAH RIZASI İÇİN NAMAZ KILAR VE NAMAZ KILDIKTAN SONRA 7 FATİHA OKUYUP DUA EDERSE DUASI KABUL OLUR.

BİR HACETİ BİR İSTEĞİ OLAN MAKSADININ OLMASI İÇİN 40 GÜN ARA VERMEDEN SABAH NAMAZININ ARDINDAN GÜNEŞ DOĞMADAN 41 DEFA FATİHA OKUYARAK YA RABBİL ALEMİN YA RABBİL AZİM FATİHA SÜRESİNİN HÜRMETİNE İSTEĞİMİ YADA HACETİMİ İHSAN BUYUR DİYE DUA EDERSE İSTEĞİ KABUL OLUR.

PAZAR GÜNÜ GÜNEŞ DOĞARKEN 10 İHLAS OKUYUP İSTEĞİNİ ALLAH'A DUA EDEREK DİLE GETİRENİN DUASI KABUL OLUR.

BİR İSTEĞİNİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN AKŞAM İLE YATISI ARASI 1000 İHLAS OKUYUP DUA EDENİN DUASI KABUL OLUR.

BİR ARZU VE İSTEĞİ OLAN BESMELEYİ 113 DEFA CUMA GÜNÜ HATİP MİNBERDE İKEN OKUR VE HATİPLE DUA EDER VE İSTEĞİNİ TALEP EDERSE ARZUSU YERİNE GELİR.

BESMELEYİ ORUÇLU OLARAK 787 DEFA KİMSENİN OLMADIĞI YERDE KIBLE YÖNELEREK OKUR VE BUNA 7 GÜN DEVAM EDERSE OKUYAN KİŞİ İSTEK VE ARZUSUNA KAVUŞUR.

BESMELEYİ 1200O DEFA OKUYUP HER 1000 DE 2 REKAT NAMAZ KILIP İHTİYACINI DİLERSE İSTEĞİ YERİNE GELİR.

BESMELEYİ GECE YARISI 786 DEFA 7 GECE OKURSA MAKSADI VE İSTEĞİ GERÇEKLEŞİR.

BİR MAKSADI BİR ARZUSU OLAN İSTEĞİ OLAN KİŞİ TEMİZ VE TENHA BİR YERDE 1000 BESMELE OKUR SONRA 2 REKAT NAMAZ KILDIKTAN SONRA ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE ESHABİHİ ECMAİN DİYEREK İSTEĞİİ HACETİNİ TALEP EDERSE VE SONRA 1000 DEFA BESMELE OKUR 2 REKAT NAMAZ KILIP ARDINDAN YİNE SELAM SALAT OKUYARAK DUA EDER VE BU ŞEKİLDE TEKRAR EDEREK 12000 BESMELE VE 11 SALATÜ SELAM OKUDUKTAN SONRA DUA EDERSE ALLAH DUASINI KABUL EDER.

AYET-EL KÜRSİ BİR HACET VE BİR ARZUNU OLMASI İÇİN OKUMAK O İŞİNİN OLMASINA VESİLEDİR. BİR DİLEĞİ OLAN GECE YARISINDAN SONRA ABDESTLİ OLARAK KIBLEYE YÖNELİP 170 AYET-EL KÜRSİ OKUYUP DİLEĞİNİ ALLAH'TAN İSTERSE DİLEĞİ GERÇEKLEŞİR.