Çocuğu Olmayanlar için Dualar

Çocuğu Olmayanlar için Dualar

Çocuğu Olmayanlar için Dualar
Çocuğu Olmayanlar için Dualar

Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur. Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır .Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.

Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir. Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir. Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine, habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin. Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz. Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualarınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin. Çocuklari Olmayaniın Insallah çocukları olmasıi için19 gece arka arka ya okunur.

*-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir*-Kibleye karsi oturarak*-Niyet edilir* 21 defa Selavatu selam okunur* 1 adet Fatiha*3 adet Ihlas* 15 adet Ayetul Kursi* 95 adet .

Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun KuddusInne Rabbeke Huvel Hallakul Alim* 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur*ALLAHA sukrettecrube edilmistir=kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .not=Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinirDiger geceler sart degil namaz kılmak ama istiyen kilabilir MANASIYA MUSAVVIR Herseye Butun Varliklara Sekil verendir YA HalikYaratan Halk eden .Yoktan var edenYa BariOrnegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektirAyrıca başka bir tertib daha var. Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır. Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.