Dini Mobil Uygulama "İlahi Dinle" Mobil Uygulamasını indir

Dini Mobil Uygulama "İlahi Dinle" Mobil Uygulamasını indir

Dini Mobil Uygulama “İlahi Dinle” Mobil Uygulaması
Dini Mobil Uygulama “İlahi Dinle” Mobil Uygulaması

"İlahi Dinle" uygulaması sayesinde kafanıza takılan her türlü dini sorunun cevabını bu uygulamadan bulacaksınız.

Bu uygulama sayesinde artık her şey çok daha kolay.Tek yapmanız gereken uygulamaya girmek ve sorular bölümünden kafanıza takılan ve merak ettiğiniz soruyu seçmek.Uzun araştırma ve düzenleme aşamalarından sonra yazdığımız soru ve cevaplara bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. Soruları seçerken birçoğumuzun günlük hayatta merak ettiği ve en çok işinize yarayacak soruları seçtik. Uygulama sürekli güncellenmektedir.Böylece uygulamadan ulaşabileceğiniz soru sayısı günden güne artmaktadır.
Merak ettiğiniz ve uygulamada görmek istediğiniz soruları bikodd@gmail.com adresine gönderirseniz ya da yorumlar bölümünden sorarsanız sorularınız uygulamalara cevaplarıyla birlikte eklenecektir.
Ayrıca bu uygulamada ilahilere ulaşabileceksiniz. İlahiler bölümünden dilediğiniz bir ilahiyi seçip dinleyebilirsiniz. İlahi dinle ile internet olmadan istediğiniz ilahiyi dinleyebilirsiniz.Uygulamamızda görmek istediğiniz ilahileri bikodd@gmail.com adresine göndererek veya yorumlarda yazarak uygulamaya eklenmesini sağlayabilirsiniz.
İnternetsiz İlahi dinlemek için hemen indirin!

Uygulamayı reklamsız bir şekilde kullanmak ve bize destek olmak için uygulamanın pro sürümünü küçük bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz

Dini Mobil Uygulama "İlahi Dinle" Mobil Uygulamasını indir

Dini Mobil Uygulama İlahi Dinle Ekran Görüntüsü

Bu uygulama tüm cihazlarınızla uyumlu.

Dini Mobil Uygulamasını

Mobil Uygulamasını indir