En Güzel Kurban Bayram Mesajları

En Güzel Kurban Bayram Mesajları

En Güzel Kurban Bayram Mesajları
En Güzel Kurban Bayram Mesajları

*Tüm İslam aleminin ve değerli dost ve arkadaşlarımın Kurban Bayramlarını canı gönülden kutlarım. Bu bayramın sizlere sağlık, huzur, mutluluk, bol kazanç, hayırlar ve evlerinize bereket getirmesini Allah'tan dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

*Bu özel günler insanlar arasındaki sevgi ve saygının karşılıklı göstergesidir. Bayramlar küslerin barıştığı, kötülüklerin unutulduğu ve kardeşçe selamlaştıkları günlerdir. Her gününüzün bayram tadında geçmesi dileğiyle… Kurban bayramınız mübarek olsun.

*Bu bayram yetim, öksüz, hasta ve savaşın ortasında neler olup bittiğini anlamaya çalışan bütün çocukların yüzünün gülmesine sebep olur İnşallah. Bir kez daha sizlerle birlikte Kurban Bayramına ulaşabilmek dileğiyle. Bayramınız Mübarek Olsun.

*Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, vazgeçemediklerimize; sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bayram olsun, Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Herkesin Kurban Bayramını kutlar, sağlık, esenlik ve huzur dolu nice bayramlar dilerim.

*Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. Kurban bayramınızı en içten dileklerime kutlarım.

*Tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

*Unutulmayan birbirinden güzel anıların bu bayram yaşanması ve gelecek bayramlara da taşınması dileğiyle; Kurban Bayramınız mübarek olsun

*Tüm büyüklerimin ve küçüklerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Nice mutlu bayramlara.

*Mutluluk içinde, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Her bayram biraz sevinç biraz da huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zamana direniştir, umut tadında mutlu bir Kurban Bayramı geçirmeniz dileğiyle

*Umutlarımızın hep yaşıyor olması, hoşgörünün bizleri kucaklaması, sağlıklı gülücüklerin bizi adres edinmesi, devletimizin baki kalması, yokluk ve kıtlığın bizden uzak olması, terör belasının bitmesi, gelecek nesillerimize yaşanası bir ülke bırakmamız dilek ve temennileri ile; Kurban Bayramımız mübarek olsun.

*Taptaze bir güneş doğdu bugün. O güneş hep senin ve sevdiklerin için parlasın. Işıl ışıl günler bizimle olsun. Kurban Bayramımız mübarek olsun.

*Yaşam nefes alıp verdiğimiz kadardır, gerçek yaşam ise güzel anılar yaşadıkça anlaşılır. Bu güzel günü de tüm sevdiklerinizle güzel geçirmeniz dileğiyle; Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

*Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı mübarek olsun. Huzur ve barış dolu nice bayramlara.

*Kurban Bayramınızı kutlar, ailenizle birlikte sevgi, saygı dolu, huzurlu, mutlu ve sıhhatli günler geçirmenizi dilerim.

*Cennetin huzuru içimize dolsun, bu mübarek günde dargınlıklar son bulsun, sevdiklerimiz mutlu olsun. Kurban bayramımız mübarek olsun.

*Başlayan her yeni günün tüm insanlık adına sağlık, huzur, mutluluk, birlik ve beraberlik getirmesi temennilerimle Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Bereketli, dargınlıkların unutulduğu, sevgi, saygı ve yeni dostluklarla perçinlenen, sevdiklerimizle beraber, nice mutlu bayramlara.

*İslam'a gönül vermiş herkesin Kurban Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

*Kurban Bayramımızın İslam alemine ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Nice bayramlara; sağlık, başarı, mutluluk ve ülkemizin her konuda güçlü olduğu şekilde erişmek ümidiyle, iyi bayramlar.

*Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler dilerim.

*Sağlıklı, huzur dolu, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı Mübarek olsun. Yüce Allah bizi nicelerine ulaştırsın.

Zor gelir uzakta olmak sevdiklerimizden ve sevenlerden, bir yerde mutluluktur hatırlamak ve hatırlanmak bu günde. Unutmadık sizi kalbimizdedir yeriniz, unutmayın bizi biz sizi sevenlerdeniz. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ile; Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Kurban Bayramınız mübarek olsun. Allah bu mübarek günlerin hürmetine vatanımıza, milletimize huzur, mutluluk barış ve saadet nasip etsin.

*Kurban Bayramınız mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlara.

*Allah bu mübarek Kurban Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Kurban Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.