Evladı, Eşi, Eve Bağlamak için Dua

Evladı, Eşi, Eve Bağlamak için Dua

Evladı, Eşi, Eve Bağlamak için Dua
Evladı, Eşi, Eve Bağlamak için Dua

DUHA suresini belirtilen miktarda okumak ve yazılı nüshayı karanlık bitr yerde yada bir kitap arasında saklamak la istek yerine gelir.

Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıblye karşı dönüp otur ve önce duha ” suresinin bir kere ,sonrada geri getirmek eve bağlamak , ısındırmak istediğiniz kimsenin üzerine değmiş bir elbiseyi , saç telinin veya başka bir eşyayı önüne koy, bir kere daha “duha” suresini oku.

Duha suresi: “Ve’d-Duha velleyli iza seca.ma veddeake Rabbüke vema kala. Ve le’l-Ahiretü hayrun leke mine’l Üla.Ve lesevfe yu’tıyke Rabbüke feterda. Elem yecid ke yetimen fe eva.ve vecedeke dailen feheda.Ve vecedeke ailen fe ağna.fe emme’l-yetime fela tekhar.Ve emme’s saile fela tenhar.ve emma bi-nimeti rabbike fehaddis.”sonra da 170 kere şu duayı oku. “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih.İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane…..”Okuma soarasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır. Bu sondaki dua yı Arapça olarak da yaz ve arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar.Ona bakarak yogunlaş ve bir kere “vedduha” suresini okuduktan sonra alttaki türkçe harflerle yazılı olan duayı 170 kere oku. Arapça duayı da bir kitabın arasına yada karanllık bir yere koyarak ortadan kaldır.

kaynak.Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)