İşlerin Yoluna Girmesi Müşterinin Çoğalması için “Cuma Namazından Sonra”

İşlerin Yoluna Girmesi Müşterinin Çoğalması için “Cuma Namazından Sonra”
İşlerin Yoluna Girmesi Müşterinin Çoğalması için “Cuma Namazından Sonra”

Özellikle Ticaret ile uğraşanlar için Müşterinin çoğalması ve şans için.. İşleri bozulanların işlerinin yoluna girmesi için vs. Hicri ayın ilk cuma günü yapılması gerekiyor..


CUMA NAMAZINDAN SONRA..
41 adet aşağıdaki ayetleri okuyacağız.. Bu ayetler FATIR SURESİ ayet 29-30.cu ayetleridir..

Bismillâhirrahmânirrahîm
“İnnellezîne yetlûne kitâballâhi ve ekâmûs salâte ve enfekû mimmâ razaknâhum sirran ve alâniyeten yercûne ticâraten len tebûr(tebûre).” (Fatır Suresi 29. Ayet)


“Li yuveffîyehum ucûrahum ve yezîdehum min fadlihi, innehu gafûrun şekûr(şekûrun).”(Fatır Suresi 29. Ayet)


Fatır Suresi 29. ve 30. Ayetin Meali
“O Allah’ın kitabını okuyup ardınca gidenler, namazı kılıp kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden gizli ve açık vermekte olanlar, herhalde hiç batma ihtimali olmayan bir ticaret umarlar.”
“Çünkü Allah, mükafatlarını kendilerine tamamen ödedikten başka, lütfundan onlara fazlasını verecektir. Çünkü O hem bağışlayan hem de şükrün karşılığını bol verendir.”

Hemen sonrada
Esmaül Hüsnaları okumadan önce her zaman okuduğumuz gibi Ayetel Kursu Yada 51 kere Besmele-i Şerif okuyup başlayalım LÜTFEN !
489 adet YA FETTAH C.C. Esmasını okuyacağız..
Esmanın zikrinden sonrada en son kendi duasını okuyup bitiricez..

Duası :
Allahumme bismikel azıymil a’zami ve bi sırrı hazihil ayatiş şerifeti vel vekfi ve bi hurmeti esmaikel husna ve sıfatikel ulya vekşif dakati ve ferric hemmi bi cahi ve bi hurmeti seyyidina ve nebiyyina ve şefiy’ına ve habibina ve kurrate uyunina muhammedin sallallahü aleyhi ve selleme ve ala ehli beytihi ve ashabihi ecmeiyn. Amin..

DUA edip Salavat ve FATİHA ile tamamlayalım İNŞAALLAH !!
Rabbim kabul etsin ..