Kısmetin Açılması ve işlerinizin Rast Gitmesi için Dua

Kısmetin Açılması ve işlerinizin Rast Gitmesi için Dua

Kısmetın Açılması ve işlerinizin Rast Gitmesi için Dua
Kısmetın Açılması ve işlerinizin Rast Gitmesi için Dua

kısmetın Açılması Ve İşlerinizin Rast Gitmesi Nedeni İle Rabbimize Yönelip El Açarak Gönülden Ve Samimi Bir Şekilde Dualar Ederiz.

Dilek Ve Kısmetin Açılması İçin Günlük Düzenli Okunması Gereken Pek Çok Dualar Vardır. Rabbimiz Samimi Ve Gönülden Yakaran Kullarının Dualarını Kesinlikle Geri Çevirmez. Kısmetinın Açılması İçin Okunacak Dualardan Bir Tanesi Olan Bu Tesirli Duayı Günlük Hayatımızda Karşılaştığımız Zorlukları Aşmak Şansımızın Devamlı Olması İçin Dilimizden Düşürmememiz Gereken Bu Dua” Sümmes Sebila Yesserahu. Bu Kısacık Duayı Ezberleyerek Müşkül Anımız Da 3-5-7 Sefer Okunmamız Yeterlidir. Bu Tesirli Duanın Okunması Gereken Belli Olan Bir Sayısı Olmamaktadır. Günlük Yaşamımız Da Zikir Olarak Sürekli Okuyabiliriz. Örnek Olarak, Yolların Açılması Ve Gideceğimiz Yere Çarçabuk, Sağ Salim Ulaşmak İçin Okunur. Konuklarımız Gelecek, Hazırlığımızı Zamanında Yetiştirmek İçin, Devlet Dairelerinde İşlerimizin Kolaylıkla Hallolması İçin Ve Başarının Bizimle Olmasını Gerektiren Birçok Durumlar Da Okunabilen Bir Duadır.

Ancak Bazı Dileklerde Okunmaz, Bu Dileklerde Sevgilim Beni Daha Çok Sevsin, Sevdiğimden Devamlı Haber Alayım, Sevgilimle Hemen Evleneyim Şeklinde Dilekler İçin Kesinlikle Okunmaz. Bu Tesirli Dua Yalnızca Dünya Hayatında İşlerin Kolay Ve Rast Gitmesi İçin Okunur.

Kısmet Rızık Başarı Ve Servet İçin Okunacak Dualar Ve Ahiret Ve Dünya İçin Servet Anahtarı Olan Dualar

“Ve Atakum Min Kulli Ma Se’eltumuh, Ve İn Teuddu Ni’metallahi La Tuhsuha, İnnel İnsan Ele Zalumun Keffar” ( Kuran- I Kerim 14: 34)

La İlahe İllallahü Vallahü Ekber Subhanallahi Vel Hamdu Lillahi Ve Estağfirullah’ellezi La İlahe Hüvel Evvelü Vel Ahiru Vez Zahiru Vel Batınu Ve Hüve Bi Külli Şey’in Alim.

Vellezine Cahedu Fina Le Nehdiyennehum Subulena Ve İnnallahe Le Meal Muhsinin (Kuran-I Kerim 26: 69) Bu Dualar Okunmalıdır.

Rızık ve başarı için servet anahtarı dualar

Kısmetinızın Olmadığını Düşünüyorsanız, Planladığınız İşler İstediğiniz Gibi Gitmiyorsa, Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Düşünüyorsanız, Kısmetini Bağlanmışsa, Mutsuz Ve Üzgünseniz Aşağıdaki Duayı Okumayı Kendinize Alışkanlık Haline Getirin. Çok Kısa Sürede Ne Kadar Faydalı Olduğunu Göreceksiniz.

Allahümme Ya Rabbi Bi Cahi Sahıbilvesıleti Seyyidina Ve Nebiyyina Ve Habibina Ve Kurrati Uyunina Ve Nuri Ebsarina Habibike Muhammedinil Mustafa Ve Rasulikel Mürteda Ve Nebiyyikel Mücteba Havil Halena İla Ahsenil Hali Ya Muhavvilel Havli Vel Ahval.

Rızık Büyütmek İçin Salavat-I Nurul Envar

Her Farz Namazından Sonra Bir Defa Okunur. Kısmet Getiren Bir Salavatdır.

“Allahümme Salli Ala Nuril Envar” Ve Sirril Esrar” Ve Miftahi Babi’l Ethar, Ve Ashabihil Ahyar. Adede İn’amillahi Ve İfdalih”

Bu Selavatın Faydaları

“Servet Büyütebilirsiniz” Geçim Darlığı Çekenler Okursa Rızıkları Artar, İstekleri Ve Niyet Ettikleri Dileklerine Kolaylıkla Kavuşabilirler. “ Savat-I Nurul Envar” Her Farz Namazından Sonra Bir Kez Okunur Ve Kısmet  Getiren Bir Salavatdır.

Hem Kısmet Hem Rızık Duası

Kısmetin Ve Rızkın Devamlı Açık Olması İçin, 2 Rekat Hacet Namazı Kılındıktan Sonra ‘’1000 Defa La İlahe İllalah Ya Hayrel Halas Muhammedurresulullah Ya Hızır İlyas’’denir. Daha Sonra 1000 Defa, Şad Şeydali Ya Ruha Evredin Ya Ruh Bi İzzeti Baruh.’’Okunur.