Rüyada Kendisini Hamile Görmek

Rüyada Kendisini Hamile Görmek

Rüyada Kendisini Hamile Görmek
Rüyada Kendisini Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek , rüya yorumlarına göre, rüyayı gören kişinin mallarının artacağına işaret etmekle birlikte, bir erkek, karısının hamile olduğunu görmek şeklinde bir rüya görürse, bu erkeğin de dünya malları arasından istekleri olacağı anlamına gelmektedir.

Hamile bir kişinin rüyada gözükmesi kişilerin malların artacağı ile rüya yorumlarında yer alırken, rüyanızda bir hamile kadının görülmesi , kadınlar için de erkekler için de hayır ile rüya tabirlerinde yer almaktadır. Bir hayvanın hamile olduğunu görmek, menfaat, ve hayır ile yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre hamile olduğunu görmek, bir kadın için mal olarak yorumlanmaktadır. Hamile olduğunu görmek, bir erkek tarafından gerçekleşecekse, keder; ve hüzün, bu erkek için yakın demektir. Rüyada hamile olmak, gerek kadın, gerekse de erkekler için, mal, ve dünya nimeti olarak yorumlanmaktadır; rüya yorumlarına göre, gelecek olan malın büyüklüğü de hamile birinin rüya görülmesi sırasında görülen karın büyüklüğü kadar olacaktır. Hamile olduğunu görmek, küçük erkek çocuk için babası, küçük kız çocuk için ise, annesi ile ilgili bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüya Tabirleri açısından rüyada hamile görmek

Hamile olduğunu görmek, bir kadın için, hayır, izzet, övgü nedeni, ve şeref olarak ifade edilmektedir. Bir erkek için rüyada hamile olduğunu görmek, erkeğin, herkesten gizlediği üzücü bir sırrının ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi tarafından hamile bir kişinin görülmesi dünyadaki fazla mala işaret etmektedir. Rüyada eğer bir kadının hamile olduğunu görmek gerçekleşirse, üzüntü, ve keder ile, gizli saklanan işler hatırlanmaktadır. Bir erkek için rüyada hamile kalmak, eğer öğrenim görüyorsa başarılı eğitim hayatına işaret ederken, erkek meslek sahibi ise, bu durumda da mesleğinde, daha önce kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapacağına işaret etmektedir. Rüyada hamile kalmak, kişinin evine hırsız gireceği ile rüya tabirlerinde yer alırken, bunun yanında, hamile kalmak, bir hırsızın, çaldığı bir malı sahibinden gizlemesi anlamına gelmektedir. Rüyada hamile bir bayan görmek, bazen muhabbet, ve aşk olarak yorumlanırken, rüyada hamile kaldığını görmek, hastalık ile de yorumlanabilmektedir. Rüyada hamle görmek, bir erkek ile bir kadının arasını yapacak başka bir kişi ile de yorumlanabilmektedir.

Bir erkek için, rüyada hamile olduğunu görmek, erkeğin, bir konuda kendisini üzeceğine işaret etmektedir. Rüyada hamile kalmak, sevilen bir kişinin ölüp defnedilmesi anlamına da gelebilmektedir. Bekar bir kız için rüyada hamile kalmak, kendisinden kaynaklanan bir sorun yüzünden, ailesinin başına üzüntü, ve şiddetin geleceği anlamını taşımaktadır; kızın bulunduğu yerde hırsızlık, ya da yangın gibi bir kötülüğün olacağı anlamına gelmektedir; kendisine uygun olmayan bir kişi ile evlenebileceğine, ya da uzun süre evlenemeyeceğine de işaret etmektedir. Kısır bir kadın için rüyada hamile olduğunu görmek, hırsızlıkla, uğursuzlukla tabir edilmektedir. Dul bir kadın, ya da genç bir kız için rüyada hamile kalmak, evlenmek anlamına gelmektedir.

Hamile olduğunu görmek, mal, itibar ve şerefe işarettir.
Erkeğin kendisini hamile görmesi, keder ve musibete yorulur.
Hamile kadın görülmesi , erkek ve kadın için dünyaca ziyadeliğe işarettir.
Rüyanızda hamile bir kimse ile karşılaştıysanız, iş yerinizde veya aile içinde sizi bazı süprizlerin beklediğine yorulur.
Kendinizin hamile olduğunu görmek, beklediğiniz önemli bir işin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.
Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacak demektir.