Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir (islami açıdan rüya tabiri)

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir

*-Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.

*-Vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, ‘anın vaciplerini yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyen kimseye delalet eder.

*-Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur.

*-Saatin durması ya da zamanı doğru göstermemesi, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.

*-Çevrenizde birtakım düşmanların var olduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

*-Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

*-Sıkıntı ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir.

*-Rüyada zamanın hızla ilerlemesi sıkılacağınıza işarettir.

*-Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yâda doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

*-Rüyanızda saat gördüyseniz bu sıkıntı ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir başka rivayete göre,
Rüyada saat görülmesi çocuk ve ortağa işarettir. Rüyada görülen saat sahibi için süs ve güzelliktir.

*-Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.