Rüyada Siyah ( Kara ) Kedi Görmek Neye Delalettir

Rüyada Siyah ( Kara ) Kedi Görmek Neye Delalettir

Rüyada Siyah ( Kara ) Kedi Görmek Neye Delalettir
Rüyada Siyah ( Kara ) Kedi Görmek Neye Delalettir

Rüyada kara kedi görmek güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylemektedir.

Siyah kedi, sebebini bilmediğiniz bu belirsiz tehlikenin sizde korku yarattığını ve huzura kavuşmak için sizi endişeye sürükleyen nedeni bulup onu çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada kara kedi görmek , hizmetçi ile yorumlanır, İbn-i Sirin’e göre, Kara kedi görmek, ev halkından birisi ile yorumlanır. Genellikle kedi, kötü bir kadın olarak tabir olunur. Rüyada bir kedi tarafından ısırıldığını görmek, hasta olacağına; bir ev kedisi tarafından ısırılmak, bu rüyanın aksine olarak, bu kimsenin, bu yılı rahat ve huzur içinde geçireceğine işarettir. Rüyada kedisini sattığını gören, malını başkalarına dağıtır. Rüyasında bir ev kedisi olduğunu ve bir minderde uyuduğunu görmek, hayatında rahat yüzü görmemeye, hiç bir işte dikiş tutturmamaya delalet eder.
Kedinin fare görülmesi nifak ve riyaya işarettir. Eğer halk korku içinde ise, düşmanlarından emin olur. Rüyada dişi kedisini sattığını gören kimse, malını sarfeder. Bazı tabirciler, dişi kedi hilekar bir kadına delalet eder. Bazı tabirciler dişi kedinin ısırması ve tırmalaması bir sene devam eden bir hastalıktır, dediler.

Rüyada kara kedi görmek ile ilgili diğer yorumlar:

Rüyada kara kedi , bağımsız ruh halini, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder.Rüyada kedi görmenin talihsizliğe ve kötü şansa işaret ettiği söylenir.
Rüyada kedi görmek , kediyi okşamak, kedi sevdiğini görmek sahip olduğunuz iç direnci temsil eder. Uyanık hayatınızda bir çok engelleri kendi iç kuvvetiniz ve azminizle aşarak başarı ve mutluluğa ulaşacağınızı simgeler.
Rüyada Kedi ısırması, dedi sizi ısırıyorsa hırslı bir kadınla karşılacağınızı gösterir. Birşeylerin planladığınız gibi gitmeyeceğini de işaret etmektedir.
Rüyanızda siyah beyaz kedi görmek yakın gelecekte bazı tehlikeler hissettiğinizi simgeler.
Rüyada kedi kovalamak iyiye yorumlanır, sizi çekemeyen birinin size zarar veremeyeceğine işarettir.

Rüyada kedi görmek evinizde büyük sıkıntılar çektiğinizin göstergesidir.
Rüyada küçük kedi görmek küçük bir miktar para kaybı yaşayacaksınız manası taşır.
Rüyada kedi derisi görmek bir düşmanınızı işaret eder.
Rüyada kediden korkmak işinizle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.
Rüyada ayaksız kedi görmek çevrenizde sizi kıskanan çok fazla kişi olduğunu temsil eder.
Rüyada uzun kedi görmek uzun bir yoldan pek sevmediğiniz bir yakınınızın sizi ziyarete geleceğini gösterir.

Rüyada kedi ısırması görmek bir yakınınızın sebep olacağı bir sıkıntı yaşayacağınızı işaret eder.
Rüyada kedinin bir fare, yılan veya başka bir hayvanı yakaladığını, boğduğunu veya öldürdüğünü görmek, bir kadının desteğini alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı, üzücü durumdan kurtulacağınızı ifade eder.
Rüyada kedi yakalamak çok üzüleceğiniz işinizle ilgili bir haber alacağınızı anlatır.
Rüyada kedi dişi görmek, bir tanıdığınızın sağlık sorunu haberini alacağınızı işaret eder.
Rüyada kedi eğitmeni olmak boş hayaller peşinde koşarak boşa vakit harcadığınızı işaret eder
Rüyada yavru kedi görmek, rüyada kedi yavrusu görmek ; sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Beyaz kedi yavrusu dışındaki, siyah yavru kedi ve sarı kedi yavruları bazan hileli bir durumuda işaret edebilir.