Salavat ve istiğfardan Oluşan Etkili Bir Hacet için Dua Terkibi

Salavat ve istiğfardan Oluşan Etkili Bir Hacet için Dua Terkibi

Salavat ve istiğfardan Oluşan Etkili Bir Hacet için Dua Terkibi
Salavat ve istiğfardan Oluşan Etkili Bir Hacet için Dua Terkibi

Çok ümitsiz bir anda okunan ve hayır getiren etkili bir dua terkibi

Allah tüm dertlerinizden hayırlısıyla kurtulmanızı ve tüm hayırlı isteklerinize kavuşmanızı nasip etsin inşaAllah.

Sayısı yok, istediğiniz zaman okuyabilirsiniz,duaları okurken sayılara takılmayın,tüm duaların sayıya bakmadan içten samimi olarak ısrarla kabul olacağına inanarak sürekli olarak okunması tavsiye olunur

istiğfar ve Salatı Tefriciye'den oluşan dua terkibi

"Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etûbu ileyh tevbete abdin zalimin li nefsihi la yemlikü li nefsihi mevten vela hayaten ve la nuşura."

"Kendisinden başka ilah olmayan, hakikî hayatla diri olan Hay, her şeyi ayakta tutan Kayyum olan büyük Allah’dan beni bağışlamasını istiyor ve -bütün benliğimle- ona tövbe edip, yöneliyorum; nefsine / kendine zulmetmiş, üstelik nefsi için ne ölümü, ne hayatı ve ne de öldükten sonra dirilmeyi elinde tutamayan bir kulun tevbesiyle / yönelişiyle (tevbe ediyorum)."

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

"Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

Selam ve dua ile...