Küsleri Barıştıran Dua

Küsleri Barıştıran Dua 

Küsleri Barıştıran Dua
Küsleri Barıştıran Dua

Her hangi biri ile küslüğün giderilmesi için.Barışmak için.Aralarında sevgi ve muahabbet olması için,Tahâ Sûresi 39.ncı ayeti kerime okunur.Okuma 7-21-41-70 yada 100 olursa daha iyi sonuç alınır. 

Tahâ Sûresi 39. Ayeti Kerim Arapça:

وَأَلْقَيْتُ عَلَيْكَ مَحَبَّةً مِّنِّي وَلِتُصْنَعَ عَلَى عَيْنِي

Bismillahirrahmanirrahim.Ve elkaytü aleyke muhabbeten minni,veli tüsna alâ ayni

kus-ve-darginlari-baristirma-duasi

Aşağıda paylaştığımız duaları sevgilinize,kocanıza,anne veya babanıza,eşinize,çocuklarınıza,kayınvalidenize,akrabağ veya dostlarınıza,dargın ve küs olduğunuz,sizleri üzen kimler varsa birisine niyetlenip okuyabilirsiniz. Ayrıca bireyler birbirine küs iseler dargınlar iseler ve buna bir çare olamıyorsa, bir tek Allah'a sığınarak küslerin ve dargınların barışması için edilen dua terkiplerini sizler için paylaştık. Bu dualar, bireylerin istekleri ve sevdiği kişiyle barışabilmek için okunan dualardır. Allah sevenleri kavuştursun,küsleri ve dargınları barıştırması temennimizle inşallah...

Küsleri Barıştıran Dua

"Bismillahirrahmanirrahim
Rabbena la tüziğ gulubena ba'de iz hedeytena ve heb lena min ledünke rahmehinneke entel-vehhab Rabbena inneke camiunnasi liyevmilla fihinnellahe la yuhlifül-miad."

Bu duayı ne zaman ihlas suresi ile okunursa Allah en hayırlısı bilen ve ayrı kalanları buluşturur, okunmaya devam edilmelidir.
Dargın olanların barışmasında çok etkili bir dua olan ve düşmanları üzerine de okunursa da dost edinilir. Niyet edilen kişinin de muhabbetini kazanır.

"Bismillahirrahmanirrahim,Ya Halimü ze'l-enati fela yuadilühü şey'ün min halkıh" duasını her gün tatlı bir şeyin üzerine 21 defa okuyup üflenerek niyet ettiği kişiye yediren kimse, dargınsa barışır, düşmansa dost olur ve onun tarafından muhabbetini kazanır

Barışmak İçin Okunacak Dua

"Bismillahirrahmanirrahim,Allahümme ellif beyne kulubina ve aslih sübüles-selami ve neccina minez-zulümati ilen-nuri ve cennibnel-fevahışe ma zahara minha ve ma betane. Allahümmehfazna fi esma'ına ve ebsarina ve ezvacina."
Allah'ım! Kalplerimizi birleştir. Bizleri ayrılığa düşürme. Aramızı ve sosyal ilişkilerimizi düzelt. Bizi doğru yola ilet. Bizi şirk, küfür ve nifak karanlıklarından kurtar, iman ve islam aydınlığına çıkar, bizi her türlü çirkinlik ve edepsizliğin açığı ve gizlisinden uzaklaştır. Allah'ım Kulaklarımızı, gözlerimizi ve eşlerimizi her türlü kötülükten ve günahtan koru.