Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir (islami açıdan rüya tabiri)

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir (islami açıdan rüya tabiri)
Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir

*-Düşmana galip gelmeye, güç ve kuvvete, her çeşit marazdan ve üzüntüden kurtulmaya, Silah ilme, din” hayatının güzelliğine, doğru habere;

*-Silah yapan yahut satan kimse zalim ve gaddar yöneticiye delalet eder. Rüyada silah görmek, kuvvete ve düşman üzerinde zafere işarettir.

*-Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine, rüyayı gören hasta ise, iyileşeceğine işaret eder.

*-Rüyada silah görmek, kuvvete ve düşmanları alt etmeye ve zafer kazanmaya yorumlanır.

*-Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine yorumlanır.

*-Her ne şekilde otursa olsun, rüyada silah görmek, kuvvet, şeref, ihsan, memuriyet, emniyet ve başkanlıkla tabir olunur.

*-Rüyasında üzerinde bütün silahları asidiğini gören hasta ise iyileşir, bir şeyden çekiniyor ve korkuyorsa bu korkusundan kurtulur, yolcu ise emniyetle yoluna gider ve selametle geri döner.

*-Bir başka rivayete görende: Rüyada görülen silah, düşmana galip gelip zafer bulmaya, kuvvete ve hastalıkla def etmeye işarettir.

*-Bir kimse üzerinde silah olduğunu görse, kendisi de silahı olmayan bir kavim arasında bulunsa o kimse o kavmin reisi olur.

*-Bir kimse silahlı olduğu halde halkın kendisine baktıktan görse, halk, 1 o kimsenin dedikodu ve gıybetini Yapar. Eğer bakan halk, ihtiyar kimseler ise, onlar o kimsenin dost ve ahbabıdırlar.

*-Bakanlar genç iseler, o kimsenin kötülüğünü isteyen düşmanlarına işarettir.

*-Üzerinde silah olduğunu ve onları kullanmaya kudreti olduğunu gören kimsenin, kemal sahibi birisi olduğuna, arzu ve isteğine ulaşmasına işarettir.

*-Hastalar hakkında bu rüya onların ölümüne işarettir.

*-Bazen de bu rüya, dinde salaha işarettir