Sadakat Sağlamak için Dua

Sadakat Sağlamak için Dua

Sadakat Sağlamak için DuaSadakat Sağlamak için Dua

İçinde su bulunan bir bardağa 786 defa "Bismillahirrahmanirrahim "okuyup bu suyu sevdiğine içiren kimse,ona sadık olur,aldatmaz,sevgisine ve bağlılığına kavuşur.

613 defa “Selamün kavlen min Rabbin Rahim.” okunur.Bu tertip niyet edilerek 3-5-7-11 veya 21 gün okunursa,bir kimsenin kalbini istediğin yöne çevirmek sevgisini kazanmak mümkündür.Özellikle aileler arası sevgi ve bağlılıklar için daha etkilidir.

"Vedud" ismi ise, "Çok seven ve çok sevilen. İyi kullarını seven, onları rahmet ve rızasına erdiren, sevilmeye ve dostluğu kazanılmaya biricik layık olan" demektir. Sevdiğine kavuşmak isteyenler, eşi, kardeşi, ana ve babası, arkadaşı gibi çok sevdiği kişilerle ile arasındaki muhabbeti artırmak ve Allah'ın sevgisini kazanmak isteyenler dualarında ve diğer zamanlarda zikir etmek için "Ya Vedud, ya Vedud, ya Vedud." şeklinde bu İsm-i şerifi sık sık tekrarlama tavsiye edilmiştir. Birde "La Havle Veka kuvvete illa billahil aliyül azim" duası sürekli okunur. Çünkü bu duanın içinin ferahlatması ve sıkıntıları daha az dert etmeyi sağlayan çok faziletli bir duadır.

Eşler arasındaki muhabbetin artması için Ta-Ha suresinin 39. ayeti; "Ve alkaytü aleyke mehabbeten minni" 41 defa okunursa muhabbet oluşur.
"Bismillahirrahmanirrahim. Ya kaviyyü, Ya Ganiyyü, Ya Vefiyyü, Ya Azizü, Ya Rahimü. Ya Rrabbi. Ya zel arşil mecid. Ya fa'alün lima yüridü bi'l hakkı e'ınna birahmetika Ya Erhamer-rahimin." Deyip, her seferinde bir bardak suya üfler ve o suyu her gün eşine içirirse, Allah'ı Teala'nın izniyle aralarındaki soğukluk kalkar.

"Bismillahirrahmanirrahim Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym." Yedişer defa okuyan kimse, mesud bir aile hayatı geçirir. Dünyanın sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu bir hayat elde eder.

Dargın eşlerin barışması için; Dargın eşlerden biri içinden “Ya Mani” esmasını okursa eşlerin arası düzelir.

Geçimsiz eşler veya insanlar için; Huysuz geçimsiz eş veya insanlar için her gün 100 kere "Ya Muksit" okunursa o insal yumuşar vegeçimli hale gelir.

Eşinden baskı görenler için; Eşinden baskı gören 286 defa "Ya Rauf" esmasını okusun

Sevi ve sadakat için; İnsanlardan ve sevdiklerinizden sevgi saygı görmek için her gün 20 kere "Ya Vedüd" esması okunmalıdır.